Tavlada Zar Tutma – Nasıl Tutulur- Tavla Hilesi (Video)

Tavlada zar tutma nedir, tavlada nasıl zar tutulur, tavlada zar tutmak için ne yapmak gerekir gibi sorular genellikle pek çok kişi tarafından yanıtları merak edilen sorular arasında yer almaktadır. İnternetteki tavla siteleri içerisinde oynadığınız tavla oyununda hile yapmanız mümkün değildir. Çünkü tavla yazılımları buna müsade etmemektedir. Rastgele zar sertifikası olmayan tavla siteleri genellikle oyuncular tarafından tercih edilmezler. Önüne gelen hile yaparsa bu oyunun hiç bir tadı kalmaz. Eğer evinizde gerçek tavla tahtasında bu oyunu oynuyorsanız size avantajlı olmanız adına bir kaç sır verebiliriz.

Tavla oyununda en önemli faktör zarların istendiği gibi gelmesidir. Güzel zarlarla %99 kazanılabilir. Güzel zar atmanın da bir kaç taktiği bulunmaktadır. Aşağıdaki videoda tavlada nasıl zar tutacağınız anlatılmıştır. İyi seyirler..

TAVLA NASIL OYANIR-OYNA-BEDAVA İNDİR-ONLİNE SİTELERİ

Aslında genel olarak değerlendirecek olursak, tavlada zar tutma eylemini gerçekleştiren siteler güvenilir siteler olarak nitelendirilmezler. Google üzerinden yapacağınız aramalarla karşınıza çıkan tavla sitelerinin hiç birinde de bu duruma izin verilmemektedir. SüperBahisve Betboo bu noktadalisanslı siteler arasında yer almaktadırlar ve sahip oldukları lisanslarla güvenilirlikleri tescil edilmiştir.
Tavlada Zar Tutma
Tavla siteleri ülkemizde eğer ücretli olarak hizmet veriyorlarsa, yasal tavla siteleri arasında yer aldıklarını söyleyemeyiz. Bu nedenle güvenilir olmaları çok büyük önem arz etmektedir. Ve sahip oldukları lisanslar tavla sitelerine, bağımsız denetleme kurumları tarafından verilmektedir. Bu kurumlar siteleri detaylı olarak ve düzenli aralıklarla inceler. Herhangi bir problem görmemeleri halinde ise lisans verirler. Verilen bu lisans,sitelerin Hakkımızda sayfalarında yer alabileceği gibi,ana sayfalarının en alt kısmında da konumlandırılmış olabilir.

Güvenilir tavla sitelerinin özellikleri arasında yer alan diğer unsurlar ise olumlu kullanıcı yorumları ve sitelerin sektörde olabildiğince eski olmaları olarak belirtilebilir. Aynı zamanda para yatırma ve çekme yöntemlerinin de çeşitli olması büyük önem arz etmektedir. Çünkü bu siteler yasal olmadığı için, üyelerin bu adreslere ödeme yaptıkları devlet tarafından takip edilebilir olmamalıdır. Aksi halde sadece sitelere değil; üyelere de yansıtılan para cezalarından söz edilebilir ki bu cezalar üyeler için 5.000 – 20.000 TL arasında farklılık gösterebilmektedir. Dolayısı ile güvenilir tavla sitelerinde hile söz konusu olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir