Gin Rummy Nasıl Oynanır ? Kolay Anlatım Kuralları Öğren

Gin Rummy nasıl oynanır kolay anlatıma hoş geldiniz. Gin Rummy oyununu, Türk okeyi ile benzerliğini ve Gin Rummy oyununu nerelerde oynayabileceğinizi anlatacağız.

HEMEN SÜPERBAHİS GİN RUMMY OYNA !

Gin Rummy Nasıl Oynanır ?

Dünyadaki birçok oyun farklı isimlerle oynanır, ancak aynı şekilde oynanır. Örneğin, Tavla hem ülkemizde hem de ülkemizde yaygın olarak oynanan bir oyun haline geldi. Yunanistan’da aynı şekilde, Gin Rummy oyunu neredeyse yıllardır oynadığımız Okey Oyunu ile aynı. Okey ekibi bu makaleyi size Gin Rummy’i tanıtmak ve oyuncularımızın çok aşina oldukları bu oyunu çevrimiçi platformlarda oynamayı sevmelerini sağlamak için hazırladı. Gin Rummy, hepimizin iyi olduğunu bildiğimiz kartlarla oynanan oyunun versiyonudur. Başka bir deyişle, Okey Taşları ve ıstakoz ile oynadığımız oyunun bir versiyonu, özellikle de internetteki iskambil kartları. Hemen hemen tüm kurallar aynıdır.

SUPERBAHİS OKEY (GİN RUMMY) OYUNU

(Önce ücretsiz kayıt olmanız gerekir. Ardından, sitenin üst kısmındaki Okey sekmesine tıklayın.)

Oyunun açıklamasına geçmeden önce, öncelikle bu oyunu eğlenmek veya internette para kazanmak için oynayabileceğiniz Superbahis Okey bölümünü öneriyoruz. Ücretli bölümde oynayarak veya ücretsiz OKEY Turnuvalarına katılarak gerçek para kazanabilirsiniz. https://www.mnmbelgians.com/ bu konudaki en iyi kaynak özelliği taşımaktadır. Google app ücretsiz okey uygulamasını deneyiniz.

Gin Rummy Nasıl Oynanır

GİN RUMMY NASIL OYNANIR

Özellikle çevrimiçi sitelerde Gin Rummy’nin nasıl oynandığına odaklanacağız. Oyunun başında her tarafa 10 Kart dağıtılır. Kağıt düzenlemeleri 7-7-7 veya 2-3-4 olabilir. Bu seçim senin.7-7-7 düzenini seçerseniz, elinizdeki kağıtlar yan yana aynı sayılarla doğacaktır.(Örneğin; 777,555,111, vb.) 2-2-2 sırasına göre, Kağıtlarınız maça, karo, kupa ve sinek türleri aynı sırayla düzenlenecek şekilde sıralanır. Ortada kapalı bir kağıt parçası ve halka açık bir harita var. Bir güverte, kağıda çizdiğiniz kartlardan oluşur. Yerdeki açık kart, atılan kağıtlardan oluşuyor. Oyuna ilk giren oyuncu bu kartı alabilir veya bir kart çekebilir. Daha sonraki oyuncular için, sizden önce gelen oyuncunun kartını aynı formatta atabilir veya kart çekme yoluna gidebilirsiniz. Blackjack nasıl oynanır ?

Gin Rummy Kuralları

GİN RUMMY KURALLARI

Gin Rummy Kuralları Öğren Kolay Anlatım

Oyuna başladıktan sonra, seçilen Kart düzenini değiştirebilirsiniz. Eliniz erkek Perilerden oluşuyorsa 7-7-7 düzenini ve dişi Perilerden oluşuyorsa 2-3-4 düzenini seçmeniz kolay olacaktır. Elinizde yeterli pere sahip olduktan sonra perinizi aşağıdaki resimde gösterilen alanda sıralayabilirsiniz. Bu aynı zamanda görüntü açısından rahatlık sağlar. Daha fazla kağıt Bırakmadığınız ve diğer tüm kartlarınızın uygun yerlerde olduğu zaman iptal edileceksiniz.
Gin Rummy’deki puan sistemi, diğer oyuncu bittiğinde elinizde kalan kartların puanlarını toplamaktan kaynaklanır. 1’den 10’a kadar olan sayılar sayısal değerlerine karşılık gelir. Rahip, kız ve Uşak 10 puan; as 11 puandır. Bu oyun hakkında genel bilgiler olmasına rağmen, aşağıdaki videoda oyunu ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Betsson giriş yaparak kontrol sağlayabilirsiniz. Ayrıca sonraki Makalelerimizde daha ayrıntılı bilgi vereceğiz. İnternette alıştığımız Gin Rummy (okey) oyununu oynamak istiyorsanız, aşağıdaki tabloda listelenen sitelerde Gin Rummy oyununu oynayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir